Skontaktuj się z nami w sprawie zleceń marketingowych.
Szybka odpowiedź
Otrzymasz wycenę w ciągu jednego dnia roboczego
Możliwość negocjacji
Jeżeli masz wątpliwości lub chciałbyś przeznaczyć mniej na dany cel, skontaktuj się z nami.
Indywidualna oferta
Oferta dostosowana wyłącznie do potrzeb klienta
Osoba Osoba

Marketing
Bo w końcu reklama jest dźwignią handlu

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie!

Social media

Media społecznościowe to dziś podstawa istnienia każdej firmy. Pozwalają utrzymać bezpośredni kontakt z klientem i zaangażować go, przywiązując do danej marki. Nasi social media ninja świetnie to rozumieją i w niebywały sposób angażują społeczność. Tak jak dla normalnych ludzi podstawą egzystencji jest jedzenie i picie, tak oni nie potrafią przeżyć bez ogromnej ilości polubień i reakcji. Są to zapaleńcy, którzy świetnie odnajdują się w tym świecie a efekty ich pracy można zobaczyć na statystykach, które nieustannie pną się do góry.

Kampanie reklamowe

‘Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta (...)’. Przyznaj się - nie przeczytałeś tego zdania, tylko zanuciłeś je w głowie. Każdego dnia spotykamy się z tysiącami reklam. Niektóre nas irytują, na inne nie zwracamy uwagi, ale niewielki odsetek reklam, które zobaczymy, zostają w naszej głowie na długie lata i budują pozytywną reakcję konsumenta do reklamowanej marki. To właśnie jest cel naszych specjalistów od reklam w Internecie. A Ty? Chcesz zostać rozreklamowany i zapamiętany? Nasz pakiet obejmuje jedno i drugie.

Copywriting

Kiedy ostatnio przeczytałeś prasę? A kiedy artykuł w Internecie? A może spróbujmy inaczej. Ile w ciągu ostatniego miesiąca przeczytałeś artykułów prasie a ile w Internecie? Copywriting to nieodłączny element dobrego marketingu. No bo w końcu kto z nas nie chciałby, aby o nim lub o jego firmie pisano? Napiszemy dla Ciebie artykuły które nie będą jedynie suchym tekstem, zbiorem faktów, liczb i wykresów, ale wciągną czytelnika by zapragnął więcej i więcej, a dodatkowo wpłyną pozytywnie na pozycjonowanie Twojej strony.

SEO

Powszechnie znane jako pozycjonowanie, jednak jest to spore uproszczenie, przy ilości działań wykonywanych w przypadku tej usługi. Jeśli nie wiesz na czym polega, pozwól, że zadam Ci pytanie. Kiedy ostatnio podczas szukania interesującej Cię rzeczy wszedłeś na drugą stronę Google? Albo chociaż na ostatnie wyniki pierwszej strony? Większość z nas korzysta jedynie z pierwszych trzech wyników. Nie sądzisz, że warto być na podium?

NASZE SOCIALE:
Copyright by © 2020 BrandDev.pl