Skontaktuj się z nami w sprawie zleceń marketingowych.
Szybka odpowiedź
Otrzymasz wycenę w ciągu jednego dnia roboczego
Możliwość negocjacji
Jeżeli masz wątpliwości lub chciałbyś przeznaczyć mniej na dany cel, skontaktuj się z nami.
Indywidualna oferta
Oferta dostosowana wyłącznie do potrzeb klienta

Autobiografia
Dowiedz się kim jesteśmy

Poznaj ludzi którzy zrobią wszystko, żeby Twój biznes osiągnął sukces.
Strony internetowe, marketing, grafika, czego więcej potrzebujesz?

Obrazek przedstawiający ludzi zadowolonych z sukcesu

Brand to zespół młodych ludzi, których drogi skrzyżowały się we Wrocławiu, mieście możliwości i rozwoju, w którym postanowili założyć własną agencję marketingową i software house. Składamy się z doświadczonych programistów i specjalistów od marketingu online, którzy mogą pochwalić się pracą przy wielu nie tylko krajowych, ale także globalnych projektach i firmach, rozwijając je i promując.

Narzędzie Google obraz
Narzędzie Google obraz
Narzędzie Google obraz

Naszym celem jest tworzenie wizerunku nowych marek w sieci oraz rebranding istniejących, aby polepszać ich oblicze w świecie mediów społecznościowych oraz przyciągać nowych konsumentów poprzez takie działania jak buzz marketing i kampanie reklamowe.

Jednak reklama i bezpośredni kontakt z odbiorcami to nie wszystko co niezbędne do prowadzenia firmy w dobie internetu. Nie wyobrażamy sobie spotkania biznesowego bez możliwości zostawienia do siebie wizytówki. Dokładnie tak samo wygląda to w Internecie, gdzie Twoją wizytówką jest strona internetowa. Dlatego w naszym zespole znajdziesz doświadczonych web deweloperów, którzy nie zatrzymali się na etapie prostych stron www stworzonych na gotowych szablonach, każdego dnia przyjmujemy sobie nowe cele i nowe wyzwania które ze skutecznością realizujemy Mamy 2019 rok i 2020 możliwych rozwiązań i funkcji, które potrafimy zaimplementować, aby Twoja strona była rzeczywistym odzwierciedleniem Ciebie i Twojej firmy. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, że nie rzucamy słów na wiatr.

NASZE SOCIALE:
Copyright by © 2020 BrandDev.pl