Skontaktuj się z nami w sprawie zleceń marketingowych.
Szybka odpowiedź
Otrzymasz wycenę w ciągu jednego dnia roboczego
Możliwość negocjacji
Jeżeli masz wątpliwości lub chciałbyś przeznaczyć mniej na dany cel, skontaktuj się z nami.
Indywidualna oferta
Oferta dostosowana wyłącznie do potrzeb klienta
Osoba Osoba

Rozwiązania IT
Przenieś swoją firmę do Internetu

Sprawdź co możemy Ci zaoferować. Jesteśmy pewni że znajdziesz coś dla siebie!

Strony Internetowe

Strona internetowa to podstawa w nowoczesnej firmie. Powinna być przejrzysta dla użytkowników, zapadać w pamięć i pokazywać to, czym zajmuje się Twoja firma. Dobrze stworzone strony wpływają na konwersję użytkowników internetowych oraz na sprzedaż, dlatego tak ważne jest aby była możliwie jak najlepsza.

Aplikacje webowe

Backend, Frontend, UI design, UX design - mamy wymieniać dalej? To tylko kilka pojęć związanych z tworzeniem produktu idealnego. Aplikacja doskonała nie może mieć błędów, musi być przyjazna graficznie a także prosta i intuicyjna w obsłudze. Nie chciałbyś chyba stracić klienta, ponieważ nie wiedział gdzie ma kliknąć? Po co zadręczać sobie tym głowę? Zgłoś się do nas, a my dostarczymy projekt dopracowany na 100% pod każdym względem. Od ogółu do szczegółu i odwrotnie.

Optymalizacja

Pamiętasz czasy, kiedy podczas ładowania nowej strony, można było spokojnie zaparzyć kawę lub herbatę? My również, ale nie chcemy do tego wracać, a nasi programiści drżą na samą myśl tego. Nastały czasy szybkiego życia - szybki lunch, szybki smartfon, szybki samochód, szybki Internet. Chyba nie chcesz zostać w tyle podczas tego wyścigu? Odpowiednia optymalizacja, to podstawa istnienia każdej strony. W końcu nikt z nas nie lubi i nie będzie czekał, bo czas to pieniądz.

API

Kiedyś do komunikacji wystarczył kawałek żyłki i dwa kubki. Kubki zastąpiły nam smartfony i komputery a ów żyłkę - API, czyli interfejs programistyczny aplikacji. Dzięki niemu aplikacje i programy komunikują się ze sobą. Jeżeli tworzysz aplikację mobilną i potrzebujesz pomocy w tworzeniu API, bądź chcesz aby inni deweloperzy komunikowali się z Twoim serwisem, w swojej firmie posiadasz programy, które chciałbyś połączyć z innymi, Zostaw to zadanie nam i pozwól połączyć te kubki naszym programistom.

NASZE SOCIALE:
Copyright by © 2020 BrandDev.pl